Další perspektiva firmy EKOL, spol. s r.o.

S cílem rozšířit výrobní a dodavatelské možnosti firmy, s využitím svého jména solidní, ryze české firmy, usiluje firma o nalezení strategického partnera pro své další působení na českém i světových trzích.

Strategický partner neznamená odprodej firmy zájemci z oblasti finančních skupin či firem, zabývajícími se energetickými projekty, či projekty podobnými. Znamená to spojení technického know-how firmy EKOL se silnou tuzemskou, či zahraniční firmou, která přinese nové obchodní případy jak ve východních teritoriích, (bývalé země SNS), tak i v teritoriích, kde energetika zažívá v současné době boom - Jižní Amerika, Afrika, některé asijské země.

Strategickým cílem je dostat firmu EKOL na obratovou pozici o řád vyšší než je tomu dosud, t.j. na roční obrat 10 mld Kč pouze v energetickém strojírenství. Pokračování v tradiční výrobě EKOL je přitom nejvyšší prioritou.

 

EKOL Brno

EKOL, spol. s r.o. je flexibilní, rychle se rozvíjející česká společnost založená v roce 1991, která je respektovaným evropským výrobcem a dodavatelem zařízení na výrobu tepla a elektrické energie...


30 let společnosti ShaanGu EKOL

Odkazy na video v ENG, PL, ARAB

Bioelektrárna ve Sviadnově

Odkazy na video v ENG, GER


+420 543 531 710

Pošlete nám e-mail
PF2024

Vážení,
s potěšením vám posíláme naši elektronickou...

Aktualizováno: 01.12.2023