V květnu 2017 bylo ve společnosti EKOL založeno Evropské servisní centra ShaanGu-EKOL, tzv. MRO centrum. Hlavním úkolem evropského MRO centra je plnit požadavky zákazníků v servisu moderními metodami se zaměřením na lokální trh v Evropě a také zaměřit se na technickou kvalitu dodávek a služeb a na rychlost provedení. Výhodou je možnost využití integrace zdrojů v ShaanGu a EKOL a synergických efektů spolupráce obou společností.

Od 1.1.2019 bylo MRO centrum převedeno do struktury dceřiné společnosti a výrobního závodu EKOL energo. Tím došlo k sjednocení dílčích skupin věnujících se servisním činnostem v rámci nabízených služeb celé skupiny EKOL. Samozřejmě hlavním úkolem evropského MRO centra zůstává plnit požadavky zákazníků v servisu moderními metodami se zaměřením na lokální trh v Evropě a také zaměřit se na technickou kvalitu dodávek a služeb a na rychlost provedení zůstal zachován. Toto strategické rozhodnutí mělo za cíl zjednodušit komunikaci jak uvnitř skupiny EKOL tak zákazníkům.

 

EKOL Brno

EKOL, spol. s r.o. je flexibilní, rychle se rozvíjející česká společnost založená v roce 1991, která je respektovaným evropským výrobcem a dodavatelem zařízení na výrobu tepla a elektrické energie...


30 let společnosti ShaanGu EKOL

Odkazy na video v ENG, PL, ARAB

Bioelektrárna ve Sviadnově

Odkazy na video v ENG, GER


+420 543 531 710

Pošlete nám e-mail
PF2024

Vážení,
s potěšením vám posíláme naši elektronickou...

Aktualizováno: 01.12.2023