EXPEDICE ETIHAD II

V březnu 2019 byla dokončena ve výrobním závodě EKOL energo výroba a montáž turbín pro druhou etapu energetického centra Etihad. Montáž dvou 20MW parních kondenzačních turbín EST 40 CE, 8 000 ot/min a vstupních parametrech páry 45 bar, 450°C a 96 t/h byla v EKOL energo provedena včetně potrubí, izolace spodku skříně, osazení MaR (měření a regulace) a VTH (vysokotlaká hydraulika). Na fotografii je dokončená turbína před zahájením příprav na expedici turbíny z EKOL energo.

ETIHAD FOOD INDUSTRIES je privátní irácká společnost, která vybudovala v minulých letech rafinerii cukru s kapacitou 3000 tun surového cukru denně v oblasti BABYLON, Irák. V současné době tato společnost postavila vedle rafinerie cukru závod na rafinaci oleje, který plánuje rozšířit, dále zahájila výstavbu velkého závodu na zpracování obilí a zvažuje druhou linku rafinerie cukru.

Součástí dodávky budou dva kotle na mazut o výkonu 75t/h. 

EKOL Brno

EKOL, spol. s r.o. je flexibilní, rychle se rozvíjející česká společnost založená v roce 1991, která je respektovaným evropským výrobcem a dodavatelem zařízení na výrobu tepla a elektrické energie...


30 let společnosti ShaanGu EKOL

Odkazy na video v ENG, PL, ARAB

Bioelektrárna ve Sviadnově

Odkazy na video v ENG, GER


+420 543 531 710

Pošlete nám e-mail
PF2024

Vážení,
s potěšením vám posíláme naši elektronickou...

Aktualizováno: 01.12.2023