50 let výročí založení společnosti ShaanGu

28. září uspořádala společnost ShaanGu Group slavnostní setkání k oslavě 50. výročí založení firmy. Slavnosti se účastnilo 445 pozvaných včetně zástupců provinční vlády, zákazníků, dodavatelů a médií. 

Skupina ShaanGu Group byla a je poháněna sny, moudrostí, inovacemi a bojovnou kulturou, jak při své řeči zdůraznil pan Liu, ředitel parních turbín. V průběhu uplynulých 50 let od založení se zesílila konkurenceschopnost, vytvaroval se duch a duše ShaanGu Group, které se ale současně stále proměňují pod vlivem nikdy nekončících změn. Vděčnost a pozitivní nespokojenost jsou hnacím motorem všech zaměstnanců, který skupinu posouvá k nové etapě v historii společnosti. Tyto a jiné myšlenky zazněly od stávajících i bývalých představitelů ShaanGu Group.

Pozvaní měli možnost si prohlédnout výrobní prostory společnosti ještě před započetím slavnostního večera, jehož součástí byl i krátký film, který ukazoval, kým se skupina stala takřka z nuly až po současnost. Byly představeny nové myšlenky a vize pro další vývoj skupiny. Večer byl zakončen kulturním představením v tradičním čínském duchu.Za EKOL se oslav zúčastnil generální manažer, Ing. Ivan Chládek, MBA, který současně reprezentoval zahraniční dceřiné společnosti.

   

 

EKOL Brno

EKOL, spol. s r.o. je flexibilní, rychle se rozvíjející česká společnost založená v roce 1991, která je respektovaným evropským výrobcem a dodavatelem zařízení na výrobu tepla a elektrické energie...


30 let společnosti ShaanGu EKOL

Odkazy na video v ENG, PL, ARAB

Bioelektrárna ve Sviadnově

Odkazy na video v ENG, GER


+420 543 531 710

Pošlete nám e-mail
Garanční zkoušky turbíny...

V prosinci 2023 bylo provedeno úspěšné garančního měření turbosoustrojí...

Aktualizováno: 27.02.2024