Konference All for Power


Ve dnech 30.11. - 1.12.2017 se v Kongresovém centru Clarion v Praze konala konference All for Power, která je organizovaná společností AF Power Agency Praha.

Konference je zaměřena na energetické investiční celky z oblastí jaderných a klasických elektráren, tepláren v celosvětovém kontextu a na současný vývoj česko-slovenské energetiky. Účast je vždy široce zastoupená. Kromě jednotlivých firem z ČR i zahraničí se účastní zástupci Ministerstva průmyslu a obchodu, bank ČSOB, ČEB, EGAP a servisní agentury pro české exportéry Czech Trade. Pozváno bývá okolo 150 osob.

Za EKOL Ing. Köppl přítomné seznámil s naším výrobním programem a uvedl příklady stávajících realizací Biomasových energetických bloků v Chorvatsku – Benkovac a Gospič, spolu s výhledem dalších našich možností. Vzájemně s ENERGOPROJEKT Praha uvedl rámcové spolupráce v oblasti Basic Design. Jeho prezentace se setkala s positivním ohlasem, zvláště u bank a MZV zejména proto, že jsme schopni velké energetické projekty zajišťovat sami a dávali nás za vzor.
 

EKOL Brno

EKOL, spol. s r.o. je flexibilní, rychle se rozvíjející česká společnost založená v roce 1991, která je respektovaným evropským výrobcem a dodavatelem zařízení na výrobu tepla a elektrické energie...


+420 543 531 710

Pošlete nám e-mail
Yingde Gases 28 MW, P.R. Čína

30. března 2021 jsme uzavřeli smlouvu na dodávku druhé kondenzační parní...

Aktualizováno: 30.03.2021