Další úspěch EKOLu v Egyptě


Dne 23.4.2017 se zástupcům společnosti EKOL podařilo dokončit jednání a podepsat v Káhiře smluvní dokumenty pro kontrakt na dodávku parní protitlakové turbíny 6 MW s příslušenstvím pro cukrovar KOM-OMBO v Egyptě. Zákazníkem je dlouhodobý partner v Egyptě - společnost EGYPTIAN SUGAR & INTEGRATED INDUSTRIES COMPANY (E.S.I.I.C.), což je Egyptská státní společnost vlastnící řadu cukrovarů a potravinářských závodů. Dodávka navazuje na naše výborné reference z předchozích instalací tohoto typu turbín pro cukrovary ARMANT, EDFU a QOUS.I přes několikeré opakování tendru, který ESIIC vypisoval od roku 2015, se zástupcům EKOL podařilo domluvit a podepsat tzv. „REPEAT ORDER“ (dodávku podle stejných parametrů jako u zmíněného projektu 300296-QOUS).
EKOL navazuje na řadu společných projektů, zejména dodávky kotlů 100t/h pro cukrovary Kom-Ombo a Armant, dodávky řady náhradních dílů pro turbíny i kotle, opravy turbín AEG a Siemens v cukrovaru QOUS, Mitsubishi v EDFU a letošní opravu dvou turbín PBS v cukrovaru DESHNA.

Ing. Jan Saňka, CTO

 
 Řez protitlakovou turbínou 6 MW pro KOM-OMBO
 

EKOL Brno

EKOL, spol. s r.o. je flexibilní, rychle se rozvíjející česká společnost založená v roce 1991, která je respektovaným evropským výrobcem a dodavatelem zařízení na výrobu tepla a elektrické energie...


30 let společnosti ShaanGu EKOL

Odkazy na video v ENG, PL, ARAB

Bioelektrárna ve Sviadnově

Odkazy na video v ENG, GER


+420 543 531 710

Pošlete nám e-mail
Garanční zkoušky turbíny...

V prosinci 2023 bylo provedeno úspěšné garančního měření turbosoustrojí...

Aktualizováno: 27.02.2024