Ve dnech 30.11. - 1.12.2017 se v Kongresovém centru Clarion v Praze konala konference All for Power, která je organizovaná společností AF Power Agency Praha.
Konference je zaměřena na energetické investiční celky z oblastí jaderných a klasických elektráren, tepláren v celosvětovém kontextu a na současný vývoj česko-slovenské energetiky. Účast je vždy široce zastoupená. Kromě jednotlivých firem z ČR i zahraničí se účastní zástupci Ministerstva průmyslu a obchodu, bank ČSOB, ČEB, EGAP a servisní agentury pro české exportéry Czech Trade. Pozváno bývá okolo 150 osob.
Za EKOL Ing. Köppl přítomné seznámil s naším výrobním programem a uvedl příklady stávajících realizací Biomasových energetických bloků v Chorvatsku – Benkovac a Gospič, spolu s výhledem dalších našich možností. Vzájemně s ENERGOPROJEKT Praha uvedl rámcové spolupráce v oblasti Basic Design. Jeho prezentace se setkala s positivním ohlasem, zvláště u bank a MZV zejména proto, že jsme schopni velké energetické projekty zajišťovat sami a dávali nás za vzor.
 

EKOL Brno


EKOL, spol. s r.o. is a respected European manufacturer and supplier of heat and power generating plants...

 

30 years of ShaanGu EKOL company

Video links in CZE, PL, ARAB

Bioelectric plant in Sviadnov

Video links in CZE, GER


+420 543 531 710

Send e-mail to us
PF2024

Dear all, I am pleased to forward you our electronic New Year greeting...

Update: 01.12.2023