EXPEDICE ETIHAD II

V březnu 2019 byla dokončena ve výrobním závodě EKOL energo výroba a montáž turbín pro druhou etapu energetického centra Etihad. Montáž dvou 20MW parních kondenzačních turbín EST 40 CE, 8 000 ot/min a vstupních parametrech páry 45 bar, 450°C a 96 t/h byla v EKOL energo provedena včetně potrubí, izolace spodku skříně, osazení MaR (měření a regulace) a VTH (vysokotlaká hydraulika). Na fotografii je dokončená turbína před zahájením příprav na expedici turbíny z EKOL energo.

ETIHAD FOOD INDUSTRIES je privátní irácká společnost, která vybudovala v minulých letech rafinerii cukru s kapacitou 3000 tun surového cukru denně v oblasti BABYLON, Irák. V současné době tato společnost postavila vedle rafinerie cukru závod na rafinaci oleje, který plánuje rozšířit, dále zahájila výstavbu velkého závodu na zpracování obilí a zvažuje druhou linku rafinerie cukru.

Součástí dodávky budou dva kotle na mazut o výkonu 75t/h. 

ООО «ЭКОЛ»

Группа ЭКОЛ, как гибкое и быстро развивающееся чешское общество, основанное в 1991 году, достигла в настоящее время уровня, когда она способна в области энергетики обеспечить проектирование, конструкцию, производство, строительство и введение в эксплуатацию комплектных энергетических блоков электрической мощностью до 100 МВт, а именно...
Konference KOTLE a...

28. ročník konference Kotle a energetická...

Обновлено: 01.04.2019