Ve dnech 30.11. - 1.12.2017 se v Kongresovém centru Clarion v Praze konala konference All for Power, která je organizovaná společností AF Power Agency Praha.
Konference je zaměřena na energetické investiční celky z oblastí jaderných a klasických elektráren, tepláren v celosvětovém kontextu a na současný vývoj česko-slovenské energetiky. Účast je vždy široce zastoupená. Kromě jednotlivých firem z ČR i zahraničí se účastní zástupci Ministerstva průmyslu a obchodu, bank ČSOB, ČEB, EGAP a servisní agentury pro české exportéry Czech Trade. Pozváno bývá okolo 150 osob.
Za EKOL Ing. Köppl přítomné seznámil s naším výrobním programem a uvedl příklady stávajících realizací Biomasových energetických bloků v Chorvatsku – Benkovac a Gospič, spolu s výhledem dalších našich možností. Vzájemně s ENERGOPROJEKT Praha uvedl rámcové spolupráce v oblasti Basic Design. Jeho prezentace se setkala s positivním ohlasem, zvláště u bank a MZV zejména proto, že jsme schopni velké energetické projekty zajišťovat sami a dávali nás za vzor.
 

ООО «ЭКОЛ»

Группа ЭКОЛ, как гибкое и быстро развивающееся чешское общество, основанное в 1991 году, достигла в настоящее время уровня, когда она способна в области энергетики обеспечить проектирование, конструкцию, производство, строительство и введение в эксплуатацию комплектных энергетических блоков электрической мощностью до 100 МВт, а именно...
50-лет основания компании ...

28 сентября группа ShaanGu организовала...

Обновлено: 01.10.2018