Our Career

ZKUŠEBNÍ TECHNIK PARNÍCH TURBÍN

Náplň práce:

  • uvádění do provozu parních turbín včetně příslušenství v tuzemsku i zahraničí- podílení se na koordinaci týmu specialistů
  • spolupráce při tvorbě provozních předpisů
  • jednání se zákazníky

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ technického zaměření, nejlépe strojní, není však podmínkou
  • technická znalost parních trubín a čerpadel
  • praxe v oblasti energetiky vítána
  • práce s WIN a MS Office
  • schopnost mluvené i písemné komunikace v AJ
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochota cestovat

Nabízíme:

  • jazykové kurzy, školení- zajímavou práci s možností seberealizace
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • příspěvek na stravování

Nástup: dohodou

Místo výkonu práce: Brno

If you are interested in our offer please send us your CV and motivational letter

Irena Nejedlá, DiS.

HR manager
tel: 543 531 674
e-mail:nejedla@ekolbrno.cz

EKOL Brno

EKOL, spol. s r.o. is a respected European manufacturer and supplier of heat and power generating plants...

30 years of ShaanGu EKOL company

Video links in CZE, PL, ARAB

Bioelectric plant in Sviadnov

Video links in CZE, GER

+420 543 531 710

Send e-mail to us
PF2024

Dear all, I am pleased to forward you our electronic New Year greeting...

Update: 01.12.2023