Naše aktuální pozice

VÝPOČTÁŘ - PROGRAMÁTOR

Náplň práce

  • Termické výpočty tepelných cyklů parních turbín
  • Vývoj semi-automatického software pro potřeby projektu unifikace parních turbín
  • Kontinuální upgrade UI aplikace pro návrh parních turbín na platformě Basic
  • Rozšiřování funkcionality této aplikace
  • Tvorba databáze realizovaných a unifikovaných komponent parní turbíny a její implementace do této aplikace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technické zaměření
  • Znalost výpočtů tepelných cyklů
  • Znalost jazyku Basic, VBA a SQL

Uvítáme pokud máte

  • Zkušenost s návrhy tepelných cyklů parních turbín
  • Zkušenost s vývojem aplikací
  • Znalost jazyka Python a C# na platformě .NET Framework
  • AJ - aktivní znalost

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Školení, semináře, atp.
  • Jazykové kurzy zdarma
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Zaměstnanecké sportovní akce

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu

Zdrazil@ekolbrno.cz, popř. na poštovní adresu EKOL, spol. s r.o., Křenová 65, 602 00 Brno

EKOL Brno

EKOL, spol. s r.o. je flexibilní, rychle se rozvíjející česká společnost založená v roce 1991, která je respektovaným evropským výrobcem a dodavatelem zařízení na výrobu tepla a elektrické energie...

30 let společnosti ShaanGu EKOL

Odkazy na video v ENG, PL, ARAB

Bioelektrárna ve Sviadnově

Odkazy na video v ENG, GER

+420 543 531 710

Pošlete nám e-mail
Garanční zkoušky turbíny...

V prosinci 2023 bylo provedeno úspěšné garančního měření turbosoustrojí...

Aktualizováno: 27.02.2024