Naše aktuální pozice

PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ

Náplň práce

  • Tvorba programů pro CNC stroje se zaměřením na rotační obrábění velkých součástí, rotory parních turbin, nosiče lopatek atd.,
  • Využití programu EDGECAM
  • Vytipování nástrojů, jednání s dodavateli speciálních nástrojů
  • Volba strategie obrábění

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělaní technického směru, nejlépe se zaměřením na programování
  • Praxe v oboru programování min.3.roky
  • Znalost programů EDGECAM, SOLIDCAM
  • Dobrá znalost čtení technické dokumentace
  • Znalost technologie obrábění rotačních součástí (většího typu)
  • Přehled v oblasti nástrojů pro obrábění
  • Znalost AJ - výhodou nikoliv nutnou podmínkou
  • Samostatnost, flexibilita

Nabízíme

  • Práci v mladém perspektivním kolektivu
  • Možnost osobního rozvoje a seberealizace v oblasti CNC programování
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění, stravování, výuka cizích jazyků, 5 týdnů dovolené

Nástup: dohodou
Místo výkonu práce: Brno

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu

Zdrazil@ekolbrno.cz, popř. na poštovní adresu EKOL, spol. s r.o., Křenová 65, 602 00 Brno

EKOL Brno

EKOL, spol. s r.o. je flexibilní, rychle se rozvíjející česká společnost založená v roce 1991, která je respektovaným evropským výrobcem a dodavatelem zařízení na výrobu tepla a elektrické energie...

30 let společnosti ShaanGu EKOL

Odkazy na video v ENG, PL, ARAB

Bioelektrárna ve Sviadnově

Odkazy na video v ENG, GER

+420 543 531 710

Pošlete nám e-mail
Garanční zkoušky turbíny...

V prosinci 2023 bylo provedeno úspěšné garančního měření turbosoustrojí...

Aktualizováno: 27.02.2024