Naše aktuální pozice

ZKUŠEBNÍ TECHNIK PARNÍCH TURBÍN

Náplň práce

  • Uvádění do provozu parních turbín včetně příslušenství v tuzemsku i zahraničí- podílení se na koordinaci týmu specialistů
  • Spolupráce při tvorbě provozních předpisů
  • Jednání se zákazníky

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ technického zaměření, nejlépe strojní, není však podmínkou
  • Technická znalost parních trubín a čerpadel
  • Praxe v oblasti energetiky vítána
  • Práce s WIN a MS Office
  • Schopnost mluvené i písemné komunikace v AJ
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochota cestovat

Nabízíme

  • Jazykové kurzy, školení- zajímavou práci s možností seberealizace
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na stravování

Nástup: dohodou

Místo výkonu práce: Brno

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu

Zdrazil@ekolbrno.cz, popř. na poštovní adresu EKOL, spol. s r.o., Křenová 65, 602 00 Brno

EKOL Brno

EKOL, spol. s r.o. je flexibilní, rychle se rozvíjející česká společnost založená v roce 1991, která je respektovaným evropským výrobcem a dodavatelem zařízení na výrobu tepla a elektrické energie...

30 let společnosti ShaanGu EKOL

Odkazy na video v ENG, PL, ARAB

Bioelektrárna ve Sviadnově

Odkazy na video v ENG, GER

+420 543 531 710

Pošlete nám e-mail
Garanční zkoušky turbíny...

V prosinci 2023 bylo provedeno úspěšné garančního měření turbosoustrojí...

Aktualizováno: 27.02.2024